| Titels |
|||||||||||
|
||||||||||||
Gezondheidsuitslagen "Raad van Beheer" |
||||||||||||
NHSB: 3135315 Geb: 23 apr 2018 |
HD: A | ED: Vrij | ||||||||||
Botafwijking: | 0 | |||||||||||
Norberg waarde: | 37,5 | |||||||||||
Vrij van oog aandoeningen |
Test Uitslagen
Stamboom | Uitslag HD 20 mei 2019 |
Uitslag ED 20 mei 2019 |
Uitslag Ogen 08 mei 2019 |
Uitslag Ogen 23 sep 2020 |
---|---|---|---|---|
Titels
Austria Junior Winner 2019 |
Benelux Junior winster NL 2019 | Ned. Jeugdkampioen | Belgisch Jeugdkampioen | Benelux Jeugdkampioen | Oostenrijks Jeugdkampioen |
|
---|---|---|---|---|---|---|
Nederlands Kampioen |
||
Showuitslagen
Irresisstible Chance von der Burg Stain
2020
Int. Hondenshow
Openklasse teven 1e Uitmuntend, Res.CAC, Res. CACIB |
|
Keurmeester: Dhr. Claus-Peter Fricke (D) |
||
Int. Hondenshow
Openklasse teven 4e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr D. Baars (NL) |
|||
Int. Hondenshow
Openklasse teven 4e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr J. Wauben (NL) |
|||
Int. Hondenshow
Openklasse teven 3e Uitmuntend |
Keurmeester: Mevr M.A. Taborda (PT) |
|||
Int. Hondenshow
Openklasse teven 2e Uitmuntend, Res CACIB |
Keurmeester: Mevr P.Runderkamp |
|||
2019 | ||||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 1e Uitmuntend, Res. CAC, |
Keurmeester: Dhr. J. de Cuyper |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 1e Uitmuntend, CAC, CACIB, BOB |
Keurmeester: Dhr. M. Draganescu |
|
||
Int. Hondenshow
Openklasse teven 1e Uitmuntend, CACA, Res. CACIB |
Keurmeester: Mrs. E. Agafonova
|
|||
Int. Hondenshow
Openklasse teven 1e Uitmuntend, CACA, CACIB, BOB, BIG |
Keurmeester: Dhr. P.F. Berchthold |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 2e Uitmuntend, Res CAC, Res. CACIB |
Keurmeester: Dhr. P. Jentgen |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 1e Uitmuntend, Res CAC, Res. CACIB |
Keurmeester: Dhr. Theo Leenen |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 1e Uitmuntend, Res CAC, Res. CACIB |
Keurmeester: L. Pichard (CH) |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 2e Uitmuntend, Res CAC, Res. CACIB |
Keurmeester: U. Nölke (D) |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 1e Uimuntend, CAC, CACIB, BOS |
Keurmeester: Dhr M. James (GB) |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 1e Uimuntend, CAC, CACIB, BOS |
Keurmeester: Mevr JP.Bakker- v.d. Woestijne (NL) |
|||
Int. Hondenshow
Juegdklasse teven 1e Uitmuntend, Beste Jeugdteef, |
|
Keurmeester: Mevr. Ruth Wagner |
||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 2e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr. Carsten Birk (DK) |
|||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 2e Uitmuntend, Res CAC, Res CACIB |
Keurmeester: Dhr. Colm Beattie (IE) |
|||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, Jugendbester, Jugend-Alpensieger, Beste Jeugdhond, BOB, 2e BIG, Best Junior in Show |
|
Keurmeester: Kremser Brigita (SLO) |
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, Jugendbester, Beste Jeugdhond, BOB |
Keurmeester: Dr. Urosevic Milivoje (SRB) |
|
||
Int. Hondenshow
Tussenklasse teven 1e Uitmuntend, CAC, CACIB, BOS |
|
Keurmeester: Dhr. Ozan Belkis (TR) |
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, Beste Jeugdhond |
|
Keurmeester: Mevr. M. Vermeire (B) |
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 2e Uitmuntend, Res CAC |
Keurmeester: Regina Blessing (D) |
|
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, Beste Jeugdteef, |
Keurmeester: Mark Wiebier (NL) |
|||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, Jeugd CACA |
Iris heeft de titel van |
Keurmeester: Sean Delmar (Ier) |
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven Zeer Goed |
Keurmeester: Andrea, A. Kührer (A) |
|
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 2e Uitmuntend, Res CACL |
Keurmeester: Marie José Melchior (Lux) |
|
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend |
Keurmeester: Mevr. I. Hectors (B) |
|||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 2e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr. J.H. Eberhardt (D) |
|||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, Beste Jeugdhond |
Keurmeester: Mevr. C.M. van Mil-v.Buuren |
|
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, Beste Jeugdhond |
Keurmeester: Dhr. J. Liet (NL) |
|
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 3e Uitmuntend |
Keurmeester: Mr. Hastings C. (IE) |
|
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 3e Uitmuntend |
Keurmeester: Mr. AL Daghistani V. (RS) |
|
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 3e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr D.Baars (NL) |
|
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 3e Zeer goed |
Keurmeester: Mevr Y. Onstenk-Schenk (NL) |
|
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 3e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr J.Wauben (NL) |
|
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 2e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr. J.Hartig |
|
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 1e Uitmuntend, BJW, Beste Jeugdhond, 2e Beste Jeugdhond in Show |
Keurmeester: Dhr Ozan Belkis (TR) |
|
||
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 2e Uitmuntend |
Keurmeester: Dhr. J Wulteputte (B) |
|
|
|
Int. Hondenshow
Jeugdklasse teven 4e Uitmuntend |
Keurmeester: Mevr G.de Wit-Bazelmans (NL) |
|
|
|
|
||||
Int. Hondenshow
Puppyklasse teven 2e Veel Belovend |
Keurmeester: Mr. Gerard O'Shea (S) |
|
|
|
Int. Hondenshow
Puppyklasse teven 1e Veel Belovend, Beste Puppy |
Keurmeester: Mrs, R Wagner (Lux) |
|
|
|
Int. Hondenshow Bleiswijk (NL)
Puppyklasse teven 1e Veel Belovend, Beste Puppy, Beste puppy in show |
Keurmeester: Mrs Jean Lawless (Ire) |
|
||